HAKKIMIZDA;

Firmamız iş makinaları ve ticari araçlar için orijinal, oem (orijinal muadili) ve yan sanayi yedek parçaların ithalatını, 5 kıtaya ihracatını ve türkiye piyasasına stoktan satışını gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin İhtiyaç duyduğu teknik desteği gerek kendi gerek anlaşmalı servislerimiz yada konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla yerine getirip uygun çözümler sunmaktayız. Başta merkezimizden olmak üzere ve de ESENLER OTOGARI, İZMİR, ANKARA, ANTALYA, MALATYA, ESKİŞEHİR, İZMİT de bulunan  hizmet noktalarımızla müşterilerimize teknik açıdan çözümler sunabilmekteyiz.

Dürüst ticaret ilkemizle faaliyet konusunda öncü ve yenilikçi olan firmamız, her geçen gün müşterilerini, piyasadaki rekabetçi gücü ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle genişletmektedir. Üretici firmanın geliştirdiği yeni modellerin yedek parçalarının AR-GE sistemimizle en kısa sürede stoklarımızda yer almasını sağlamaktayız.

Firmamız resmi kurumların ( Karayolları genel müdürlüğü, Devlet Su işleri, Türkiye Kömür işletmeleri, Orman bölge müdürlükleri, İl özel idareleri ve Belediyelerin ) makina parkında bulunan Komatsu, Mitsubishi, Daewoo, Hyundai iş makinaları ve Man, Mitsubsihi, Hyundai ticari araçların yedek parçalarını bayileri aracılığı ile yada doğrudan temini koşuluyla hizmet vermektedir.
ORJİNAL, ORJİNAL MUADİLİ, YAN SANAYİ YEDEK PARÇALAR

Copyright © 2004-2011 ULUS ITHALAT VE IHRACAT LTD. STI.

Create your own web pages in minutes...
KOMATSU WA320-3 PC200-6 PC200-5,
PC300-5 PC300-6 PC300-7 -8 D155 D355
ULUS
ITHALAT VE IHRACAT LTD. STI.