Terms & Conditions

ULUS ITHALAT VE IHRACAT LTD. STI.  PRIVACY STATEMENT

In principle, Ulus İthalat shall not sell, rent or allow their use by third parties of any site visitor's personal data (i.e. name, e-mail address, business and personal address, phone numbers) submitted to its site. If Ulus İthalat wishes to make use of this data for marketing or monitoring purposes, it will provide prior notice and ask for your express consent.

Subject to your consent, Ulus İthalat may want to use your personal data for the following purposes:

·       To deliver brochure and catalogue or other correspondence

·       To deliver press bulletins or notices by e-mail

·       To deliver purchased goods or awards

Only authorized Ulus İthalat personal or contracted individuals and companies who have agreed to keep such data confidential, shall access personal data. Ulus İthalat  may use statistical data (type of browser, geographical location, age, gender, etc.) without divulging identities as part of its continuous internal review process to improve the site and to learn more about its clients. Such data shall not be divulged to third parties by Ulus İthalat. Such data shall only be used for the above-specified purposes and not be used for unilateral communication without your prior consent.

Ulus İthalat does not guarantee that any other sites you may access via the links at its site, shall abide by the principles of its Interactive Confidentiality Charter as summarized above. Therefore, we recommend that you evaluate the confidentiality principles of accessed sites prior to supplying any information deemed personal.

For further information on the Ulus İthalat Interactive Confidentiality Charter, please refer to info@ulus.com.tr  Ulus İthalat may modify this charter at its discretion.

Firmamız, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandırmaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Ulus İthalat, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek 
. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek 
. Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Ulus İthalat personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Ulus İthalat, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, ve benzeri) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Ulus İthalat tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Ulus İthalat, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Ulus İthalat 'in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Ulus İthalat etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@ulus.com.tr 'ye başvurunuz. Ulus İthalat bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.

 

 

YANMAR motor parçası: 3D82E-5 YANMAR, 3D84 YANMAR, 3D88 YANMAR, 3D92-2YANMAR, 3TNE68, 3TNE82, 3TNE84, 3TNE88, 3TNV82 YANMAR, 3TNV84 YANMAR, 3TNV88 YANMAR, 4D106 YANMAR, 4D84 YANMAR, 4D88 YANMAR, 4D92 YANMAR, 4D98 YANMAR, 4TNE106 YANMAR, 4TNE84 YANMAR, 4TNE88 YANMAR, 4TNE92 YANMAR, 4TNE94 YANMAR, 4TNE98 YANMAR, 4TNV106 YANMAR, 4TNV84 YANMAR,4TNV88 YANMAR, 4TNV94 YANMAR, 4TNV98 YANMAR, 3D82E YANMAR, 4D94LE-1B41 YANMAR